درباره ما

معرفی شرکت

شرکت پیشرو سیستم پایدار آسیا در سال ۱۳۹۴ به ثبت رسیده و با رویکردی منحصر به فرد به استاندارد ISO 2000 و هچنین برپایه روش‌های ITIL، از همان ابتدای فعالیت خود به صورت تک تخصصی برروی ابزارهای مدیریت خدمات تمرکز ویژه ای داشته است.

با گذشت ۵ سال سابقه مشاکت در بیش ۱۰ سازمان بزرگ کشور (اعم از دولتی و خصوصی)، مفتخر به یاری این سازمان‌ها در جهت افزایش هرچه بیشتر بلوغ سازمانی در راستای اعتلای فرهنگ فناوری اطلاعات با استفاده از محصولاتمان هستیم.

رسالت شرکت​

در  قدم اول هدف از ارائه خدمات توسط شرکت پیشرو سیستم کمک به بهبود فرآیندهای سازمان‌ها، به ویژه بهینه‌سازی فرآیندهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و راهکارهای مدیریت خدمات Enterprise است.

ایجاد بستری یکپارچه در فرآیندهای سازمان، ارتقاء سطح بهره­وری، بهبود کیفیت و شیوه تعامل بین افراد دخیل در هر فرآیند و کلیه فرآیندهای آن سازمان، وجود انسجام و چارچوب در امور در عین شفافیت و سادگی برای دسترسی کاربران، از اولویت‌های ابزارهای ارائه شده توسط شرکت ما می‌باشد.

چشم انداز

به دلیل فصل مشترک و یکسان بودن زبان در حوزه فناوری اطلاعات، یکی از اهداف شرکت‌های فعال در این بخش ارائه خدمات در کلاس جهانی با استفاده از بهترین ابزارهای بومی و غیر بومی می‌باشد که این موضوع یکی از دغدغه‌ها و برنامه‌های بلندمدت در این مجموعه نیز تعریف شده است.

در راستای احقاق این هدف و رسیدن به جایگاه ویژه در بازار فروش ابزارهای ESM  و محصولات دیگر، خدمات و سرویس‌‌های ارائه شده توسط شرکت ما با به‌کارگیری تخصص و پشتکارمان باید از هر نظر قابل رقابت با نمونه‌های خارجی باشد تا به چشم‌اندار تعریف شده در این راه برسیم.

مأموریت و مسیر تکامل

از دیگر فعالیت‌های پیش‌رو و معین شده در برنامه کار و توسعه شرکت، ارائه خدمات B2B در محیط مشتری و سپس گسترش خدمات ابری با استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای تمامی سازمان‌هایی است که در حال استفاده از خدمات و سرویس‌های ما می‌باشند.

خدمت رسانی به چه کسانی و چه سازمانی

ارائه خدمات و سرویس‌های این شرکت در حوزه سرویس‌های ابری شامل تمامی سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ بوده و همچنین امکان ارائه خدمات On-Premise به شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، بنا به خواست مشتری وجود خواهد داشت.

خدمات و سرویس ارائه شده

فعالیت شرکت شامل محصولات و خدمات در راستای ارائه سرویس‌های حوزه فناوری اطلاعات بوده و تلاش برای بهبود روند فعالیت‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها بین افراد یک سازمان را شامل می‌شود.

ارزش های شرکت

  • مشتری مداری: در بین تمام اهداف و ارزش‌های این شرکت دارای اولویت بالایی می‌باشد و اصل بر خدمات‌رسانی به مشتریان و پیشبرد پروژه در سازمان‌های آن‌ها است.
  • چابکی
  • کیفیت متمایز
  • یکپارچگی راهکارها
اسکرول